Допоможіть не уникнути покарання злочинцю

На одного з наших колег 31 травня 2021 року було скоєно напад, допоможіть розповсюдити інформацію і не дати злочинцям уникнути покарання.

Стрілянина на Печерську

31.05.2021р в місті Київ, на Печерську стався напад на одного з наших колег, Геннадія. Одним з нападників, а також, за нашим припушенням, ініціатором нападу був колишній компаньйон, Юрій. Конфлікт виник на підставі припинення ділових відносин між, на той час вже колишніми компаньйонами. Ділові відносини не склались на підставі відсутності будь-яких результатів Юрія на протязі півроку.  За попереднім обстеженням лікарів у Геннадія перелом кісток обличчя в районі ока, що може викликати сліпоту, розірвана губа та багато гематом.

Связатся

Як розвивались події

Під час нападу, була застосована зброя, згідно з інформації на офіційному сайті Національної поліції, після чого очевидці і викликали її. За відомою нам інформацією, нападників було декілька і один з них був Юрій, а також він організував напад, адже з іншими в Геннадія не було ніяких контактів. Далі з'ясувалась інформація, що була використана зареєстрована травматична зброя з метою самооборони. Одного з нападників було поранено, коли він намагався звалити потерпілого з ніг, а потім інші почали його бити ногами по голові та тулубу. Почувши звуки сирен, нападники втекли на чорному атомобілі Mercedes S500 W221, що фактично належить Юрію, оскільки він неодноразово на ньому приїздив.

Связатся

Чому саме ми просимо вашої допомоги?

Один з нападників, а також потенційний організатор нападу Юрій, за його словами має певні зв'язки в поліції і ми дуже занепокоєні тим фактом, що організатор може уникнути покарання внаслідок своїх зв'язків. Згідно останньої опублікованої інформації на сайті Національної поліції під варту було взято лише одного з нападників, якого було поранено. Нам дуже цікава доля інших нападників, які перебували в авто разом з госпіталізованим, а саме Юрія, шо намагався допомогти йому втекти оскільки госпіталізований знаходиться в розшуку за вбивство в Херсонській області. Вся інформація отримана від колег а також з публічних джерел.

Связатся